OBRÁZKOVÝ NEWSLETTER
Uvítací balíček s 20 PDF ihned ke stažení a porce obrázků na konci každého měsíce. Úplně zdarma.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod Obrázkový newsletterZásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů


Pokud jste projevili zájem o mé obrázky a o zasílání obrázkového newsletteru, stali jste se „registrovaným čtenářem" a svěřili jste mi svoji e-mailovou adresu. Ta je vaším osobním údajem, a proto také podléhá Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Na této stránce najdete podrobné informace o ochraně a zpracování vašich osobních údajů. 
Správce osobních údajů

Správcem osobních údajů je autorka tohoto blogu, Mgr. Iva Svatoňová, IČ: 76509125, Do Zámostí 90, 32600 Plzeň.


Kontaktní údaj

Pokud máte jakékoliv otázky nejen ohledně zpracování osobních údajů, můžete využít e-mailovou adresu obrazkyvevyuce@email.cz.


Jaké údaje zpracovávám a za jakým účelem

Zpracovávám pouze e-mailové adresy k tomu, abych mohla registrovaným čtenářům jednou měsíčně rozesílat „obrázkový newsletter", tedy e-mail s obrázkovým souborem (PDF, jpg.) a informací o novinkách na blogu, nových článcích, akcích apod.


Předání osobních údajů třetím osobám

Vaše osobní údaje nikomu nepředám.


Zpracování dat mimo Evropskou unii

Ke zpracování dat dochází pouze v rámci Evropské unie.


Jak údaje chráním

Osobní údaje chráním způsobem, který umožňuje systém Atomer, na kterém blog funguje. Přístup k osobním údajům registrovaných čtenářů je chráněn mým uživatelským jménem a heslem. 

 
Práva registrovaných čtenářů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některé ze svých práv využít, kontaktujte mě prosím na adrese obrazkyvevyuce@email.cz.


1. Právo na informace - veškeré informace ohledně ochrany osobních údajů jsou uvedené na této stránce.


2. Právo na přístup - máte právo mě kontaktovat na výše uvedené adrese a já vám ve lhůtě 14 dní doložím, jaké vaše osobní údaje zpracovávám a jak.


3. Právo na změnu a doplnění osobních údajů - v případě, že se u vás něco změní a/nebo již nejsou vaše osobní údaje aktuální, kontaktujte mě a vaše údaje v systému aktualizuji.


4. Právo na omezení zpracování - pokud se domníváte, že zpracovávám vaše nepřesné údaje nebo že zpracovávám vaše osobní údaje nezákonně, ale nechcete své údaje úplně smazat, nebo pokud jste vznesli námitku proti zpracování, zašlete mi své požadavky na výše uvedenou e-mailovou adresu.


5. Právo na výmaz (právo být zapomenut) - vymazání své e-mailové adresy z databáze provedete snadno odhlášením se z odběru obrázkového newsletteru na konci každého e-malu. K odstranění vaší adresy ze systému dojde ihned. Poté už vám ale žádné obrázky nepřijdou.


6. Právo na stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů - Pokud máte pocit, že vaše osobní údaje nezpracovávám v souladu s platnou legislativou, máte právo se kdykoliv obrátit se stížností na Úřad na ochranu osobních údajů. Budu ale ráda, pokud se nejdřív se svou stížností obrátíte na mě, abych mohla případné pochybení napravit.


7. Právo na odhlášení odběru obrázkového newsletteru - K odběru obrázkového newsletteru jste se přihlásili vložením své e-mailové adresy na úvodní stránce a stažením „uvítacího balíčku". Samozřejmě máte také právo se z odběru pravidelné porce obrázků pro jazykovou výuku kdykoliv odhlásit kliknutím na odhlašovací odkaz v závěru každého e-mailu. Tím bude vaše e-mailová adresa automaticky vymazána ze systému.
Google Analytics nepoužívám, IP adresy nesbírám.


Mlčenlivost

Jsem povinna zachovávat mlčenlivost o vašich osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost trvá i po ukončení všech závazků mezi námi. Vaše osobní údaje žádné třetí straně nepředám.Tyto Zásady ochrany osobních údajů nabývají platnosti 1. 2. 2022.Mgr. Iva Svatoňová


Copyright 2016 - 2024 © obrazkyvevyuce.cz