O autorce

Úvod O autorce

Mgr. Iva Svatoňová (Benediktová)


Iva BenediktovaUž od dětství jsem měla dvě velké záliby - studium jazyků a kreslení. Ale ani před maturitou jsem se nemohla rozhodnout, čemu dát přednost. A tak jsem nakonec nastoupila na pedagogickou fakultu, kde jsem vystudovala češtinu, angličtinu a výtvarnou výchovu.

 

Po škole jsem začala vést kurzy češtiny a angličtiny na univerzitě a v jazykových školách, takže mi kreslení zbylo už jen na volný čas. Ale během práce se studenty z celého světa jsem si začala všímat, jakou obrovskou moc mají ve výuce jazyků obrázky. Díky internetu máme sice dnes přístup k milionům fotografií a ilustrací, ale stále jsem nemohla najít ty nejvhodnější a nejsrozumitelnější. A tak jsem si je začala sama kreslit. A nejen to.


Pročetla jsem stovky zahraničních internetových stránek, metodických knížek, posbírala spoustu her a výukových aktivit a vyzkoušela různé výukové aplikace. A pak jsem se rozhodla, že se o vše s vámi podělím, a tak vznikl tenhle blog. 


Budu moc ráda, pokud zde najdete alespoň pár tipů a nápadů, díky nimž se vaše hodiny stanou zábavnější (nejen pro studenty, ale také pro vás), tvořivější, efektivnější a oblíbenější.

 

Předem děkuji za všechny vaše ohlasy, připomínky a podněty k mým článkům a obrázkům. Neváhejte mě kontaktovat na Facebooku, Twitteru nebo přímo na e-mailu obrazkyvevyuce(zavináč)email.cz.

                                                                   

Ivaauccj AUČCJ 2021 AUČCJ 2022
     
 

 

       

 


  

Uložit

Uložit

Uložit

Copyright 2016 - 2022 © obrazkyvevyuce.cz